מה ההבדל בין טיסת שכר לטיסה סדירה

ההבדל העיקרי בין טיסת שכר לטיסה סדירה הוא שבעוד טיסה סדירה יוצאת במועדים סדירים ליעד – כלומר תוכלו למצוא את אותה טיסה, של אותה חברת תעופה, ביום ובשעה מסויימים בשבוע, בכל שבוע, הרי טיסת שכר היא טיסה לא סדירה, אשר נקבעה באופן חד פעמי למען מטרה מסויימת.

בנוסף, חברת תעופה המפעילה טיסות סדירות, מחוייבת להפעיל אותן ללא תלות במספר הנוסעים אשר רכשו כרטיסים לטיסות. לעומת זאת בטיסת שכר המארגנים יכולים להתנות את ביצוע הטיסה בכמות מינימום של אנשים אשר יזמינו לה כרטיסים.

מהסיבות האלה כרטיס בטיסה סדירה יהיה, בדרך כלל, יקר יותר מאשר כרטיס בטיסת שכר לאותו יעד.

אם הגעתם לכאן כי אתם מחפשים טיסות זולות, כתבתי לכם מאמר על כל הטריקים שאתם לא מכירים כדי למצוא טיסות זולות באמת!

מה זאת טיסת שכר?

טיסת שכר היא טיסה שבה שוכר אדם, או גוף מארגן, את כל המושבים במטוס, קובע את זמן הטיסה ויעדה, ומוכר כרטיסים לקבוצה של אנשים. בדרך כלל טיסות שכר ימכרו ביחד עם חבילות נופש – בתי מלון, סיורים ועוד.

מי שקונה כרטיס לטיסת שכר, חייב לקנות גם כרטיס בחזרה, כאשר מועד הטיסה בחזרה קבוע מראש.

מה זאת טיסת Low Cost?

חברות הלואו קוסט הן חברות המפעילות טיסות סדירות, אבל במודל כלכלי אשר מאפשר להן להציע את הטיסות במחירים זולים במיוחד. המודל מאפשר לנוסע אשר רוכש כרטיס, לשלם רק על מה שהוא צריך. לדוגמא הנוסע יכול לרכוש כרטיס טיסה בלבד, ללא מטען כלשהו, אבל אם ירצה להטיס גם מטען – מזוודה למשל, או שירצה לאכול ארוחה במטוס, יצטרך לשלם תוספת. תוכלו לקרוא יותר על טיסות לואו קוסט במאמר הזה.

לפרטים נוספים או להזמנת טיסה צלצלו עכשיו למספר 050-5518080 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

אם אתם מתעניינים בתעופה ורוצים לדעת יותר, תוכלו לקרוא את כל הבלוג שלנו, ואולי אפילו לבוא אלינו לשיעור טיסה שבו תטיסו מטוס ביחד איתי.

מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו, ונחזור אליכם כדי לספר לכם על מגוון האפשרויות שאנו מציעים.

דורון שפירא