לאן לטוס - המדריך המלא למציאת הטיסה הבאה שלכם

אם החלטתם שאתם רוצים לצאת לחופשה או לטיול קצר בחו"ל, ואתם שואלים את עצמכם לאן כדאי לטוס, יש לי כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטיסה הבאה שלכם.

כדי למצוא את יעד הטיסה המושלם עבורכם, תצטרכו להחליט לאיזה מרחק תרצו לטוס, מה המחיר המקסימאלי  שאתם מוכנים לשלם עבור הטיסה וכמה זמן תרצו להישאר ביעד. לאחר שתקבעו לעצמכם את הנתונים האלה, תוכלו להעזר בכלים שלהלן כדי למצוא לאן לטוס:

אישה מחפשת יעד לטיסה על הגלובוס בעזרת זכוכית מגדלת

לפרטים נוספים או להזמנת טיסה צלצלו עכשיו למספר 050-5518080 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

אם לא חשוב לכם לאן לטוס, העיקר שיהיה זול

אם אתם מרגישים צורך לטוס, אבל התקציב שלכם מוגבל, כדאי שתכירו את Going.com

באתר הזה תוכלו לקבוע את שדה התעופה שממנו תרצו לצאת, ולבקש שישלחו לכם את כל הטיסות הזולות במיוחד שחברות התעופה יציעו ממנו. הדילים שתקבלו יוזילו לכם את מחירי הטיסות בעד 90%, ולא ישלחו לכם סתם הצעות.

בנוסף לכך, ההצעות שתקבלו יהיו של חברות התעופה הגדולות והמוכרות, דבר שיבטיח לכם טיסות איכותיות.

הגישה הזאת, כאמור, מתאימה למי שפחות חשוב לו מתי ולאן לטוס, העיקר לטוס בזול.

אם אתם רוצים שמנוע החיפוש יציע לכם לאן לטוס

אם אין לכם רעיונות, אבל אתם יודעים שאתם רוצים להמריא מנמל התעופה בן-גוריון, כדאי שתכירו את ITA Matrix

מנוע החיפוש הזה, שעובד באותה הטכנולוגיה של Google Flights אבל עם הרבה יותר אפשרויות חיפוש, מאפשר לכם לקבוע את בן-גוריון כנמל המוצא, ולהגדיר לאיזה מרחק אתם רוצים לטוס. המערכת תציע לכם יעדים (הרבה!) שנמצאים בתוך המרחק שהגדרתם.

בנוסף תוכלו לבחור שם גם תאריך לטיסה, אבל לבקש שהמערכת תציג גם טיסות יומיים לפני, ויומיים אחרי התאריך שביקשתם.

ITA Matrix מאפשרת לחפש טיסות על פי הרבה פרמטרים, אבל אחד החסרונות שלה הוא שלא תוכלו להזמין דרכה את הטיסות שמצאתם. כדי להזמין את הטיסות תצטרכו לעשות שימוש באתר BookWithMatrix  באתר ישנם הסברים קלים על השימוש.

אם בא לכם לצאת להרפתקה

אם אתם יודעים לאן אתם רוצים לטוס, אבל רוצים לעשות כמה עצירות בדרך, אפילו של כמה ימים בכל עצירה, כדאי שתכירו את Airwander.

במנוע החיפוש הזה תוכלו להגדיר את נמל היציאה שלכם – למשל בן גוריון, ולבחור Anywhere (כל מקום) בתור יעד. המערכת תציג לכם את המחירים הזולים להמון יעדים, בתאריכים שבחרתם.

אבל זה לא הכל – אם תבחרו יעד מוגדר, ותלחצו על הריבוע האדום, המערכת תציע לכם לבחור עיר בונוס שבה תוכלו לעצור בדרך אל היעד שלכם. אתם יכולים להגדיר את משך העצירה הרצוי, והמערכת אפילו תודיע לכם בכמה יתייקר, או יוזל כרטיס הטיסה שלכם עם העצירה בעיר הבונוס!

אם אתם יודעים לאן אתם רוצים לטוס, אבל מתחשק לכם לחזור ממקום אחר

אם יש לכם יעד שאתם רוצים לטוס אליו, אבל אחרי שתסיימו בו את ענייניכם, אתם רוצים לטייל בסביבה ולחזור ממקום אחר, כדאי שתכירו את הכלי למציאת טיסות זולות בכיוון אחד – Kayak Hacker Fare

באמצעות הכלי הזה תוכלו למצוא את הטיסות הזולות ביותר בכיוון אחד אל, ומכל יעד, ולאחרונה התחילו שם גם להציע את הדילים הזולים ביותר למלונות שתבחרו על פי תאריכי הביקור שלכם.

ואם אתם בסך הכל רוצים המלצות של אנשים אחרים לאן לטוס

אם אתם רוצים המלצות של אחרים שכבר טיילו בעולם ויספרו לכם לאן כדאי לטוס, אז הרשתות החברתיות הן המקום הנכון. שימו לב שההמלצות משתנות בהתאם לעונת השנה, לאופי הטיול (משפחתי, זוגי, עם או בלי ילדים), למשך הטיול הרצוי ולתקציב שלכם. בנוסף, כדאי תמיד לטוס "מחוץ לעונה", כאשר העונה שבה כולם טסים בישראל היא הקיץ והחגים. טיסה מחוץ לעונה תוזיל לכם מאוד את מחיר הכרטיסים, ובנוסף תהנו מחוויית טיסה פחות צפופה, ומתורים קטנים יותר.

אם אתם רוצים לשדרג את חווית החיפוש, החיבור למקומיים במקומות בהם תטיילו, ואת חלוקת הרשמים שלכם עם אחרים, כדאי שתכירו את האתר Couchsurfing אשר מחבר בין מטיילים למקומיים, ומאפשר לכם למצוא הרבה מידע על המקומות בהם אתם שוקלים לבקר.

ולאחר שתקבלו המלצות ותחליטו לאן אתם רוצים לטוס, כדאי שתקראו את המאמר שלי – איך למצוא טיסות זולות באמת, כדי שתוכלו לחסוך הרבה כסף על כרטיסי הטיסה וישאר לכם יותר לטיול.

ואם חיפשתם אבל לא מצאתם לאן לטוס, אתם תמיד יכולים לבוא להטיס ביחד איתי מטוס קל, בטיסה שאני קורא לה "טייס ליום אחד". חוויה ייחודית מובטחת!

 

ב ה צ ל ח ה !!