טיסה בשמי ירושלים

ירושלים בשקיעה

רבים יסכימו כי ירושלים היא אחת מהערים היפות בעולם.

חשיבותה של העיר ליהדות, לנצרות ולאיסלם הופכת אותה למשאת נפש למליארדי מאמינים אשר כמהים לבקר בה, ולראות את יופיה.

ואכן, רבים הם הפונים אלי בבקשה לערוך טיסה בשמי ירושלים, אבל לטיסה הזאת ישנן מספר הגבלות:

לפרטים נוספים או להזמנת טיסה צלצלו עכשיו למספר 050-5518080 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

הגבלות לטיסה מעל ירושלים

  1. מאז סגירתו של שדה דב בתל-אביב, לא ניתן יותר לבצע טיסות כאלה ליותר מאדם אחד מאזור המרכז. בשדה התעופה הרצליה, שהוא השדה היחיד למטוסים קלים שנשאר באזור, אפשר לבצע רק טיסות הדרכה, ולא "טיסות מסחריות". ועל כן האפשרות היחידה לצאת לטיסה מעל ירושלים, שמספר המשתתפים בה עולה על אחד, היא שדה התעופה בחיפה. דרך אחת להתגבר על המכשול הזה היא לטוס במסוק. גם למסוקים אסור להמריא לטיסות מסחריות משדה התעופה בהרצליה, אבל הם יכולים לנחות ולאסוף אתכם באינספור מנחתים בשטח. הבעיה – טיסה במסוק יקרה מאוד!
  2. הטיסה מעל ירושלים אסורה! למעשה היא מוגבלת בגובה שבו מותר לטוס מעל העיר (ראו את המפה האווירית המצורפת) – אסור לטוס מעל העיר בגובה נמוך מ 4,000 רגל מעל פני הים (כ 1,200 מ') ומעל הר הבית אסור לטוס בגובה נמוך מ 8,000 רגל מעל פני הים (כ 2,400 מ'). מאחר וירושלים עצמה גבוהה, עדיין המראות הנשקפים מהחלון מרהיבים, וניתן להבחין בפרטים.
טיסה מעל ירושלים
אסור לטוס בגובה נמוך מ 4,000 רגל מעל ירושלים, ובגובה נמוך מ 8,000 רגל מעל הר הבית.

מסלול הטיסה מחיפה לירושלים

מסלול הטיסה מחיפה לירושלים עובר מעל נופים מהיפים שיש במדינת ישראל!

לאחר ההמראה מחיפה, נטוס לאורך חוף הים לאורך הר הכרמל, חדרה, חוף השרון בואכה תל אביב – העיר הלבנה שהמראה שלה מן האוויר מדהים!

לאחר שנעבור את תל אביב, נפנה לכיוון מזרח ונטוס דרך שפלת החוף, ומעל שער הגיא אל הרי ירושלים.

נחוג מסביב לעיר ונזכה למבט את כל נקודות הציון המרכזיות שלה – העיר העתיקה, הכותל, כיפת הזהב, הכנסת, מוזיאון ישראל ועוד. במהלך הסיור נוכל גם לראות את בקעת הירדן עד להרי אדום. (תלוי בראות שתשרור ביום הטיסה)

לאחר שנישבע מהמראות, נחזור באותו נתיב אל חיפה.

למרות המגבלות והאיסורים הללו, טיסה בשמי ירושלים יכולה להיות חוויית חיים. הטיסה מתאימה כמתנה לתיירים, בני כל הדתות, המגיעים לארץ ורוצים להתרשם מהעיר המפורסמת, לעולים חדשים, כמתנה לבני בר-מצווה ובנות בת-מצווה כדי שיכירו מקרוב את העיר המדוברת, או לכל מי שהארץ ונופיה יקרים לליבו.

אז אם אתם רוצים לבוא לטיסה בשמי ירושלים, ומוכנים לבוא לשם כך לשדה התעופה בחיפה כדי להמריא ממנו, או להשקיע את הממון הרב ברכישת טיסה במסוק, צרו איתנו קשר ונשמח להטיס גם אתכם בשמי בירת ישראל.

כמובן שבטיסה מחיפה לירושלים, ובחזרה, תקבלו כבונוס את נופי הארץ היפה שלנו כפי שהם נשקפים מחלונות מטוס הססנה 172 שבו תטוסו.

דורון שפירא

לפרטים נוספים או כדי לתאם טיסה, צלצלו אלינו ל 09-7990088 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם: