אטרקציות לזוגות - רומנטיקה בשמים

האטרקציות לזוגות שיש לנו להציע לכם, ייחודיות בין היצע האטרקציות שזמין במקומות אחרים מהסיבה הפשוטה – כולן כוללות טיסה!

אז בין אם אתם זוג חדש שרק מחפש לבלול כל הזמן ביחד, או זוג וותיק שרוצה קצת חופש מהילדים ומטרדות היום יום, אנחנו בטוחים שהאטרקציות שלנו ימצאו חן בעיניכם. 

אטרקציות בצפון לזוגות

החלטתם לנסוע לטיול זוגי בצפון, ואתם מחפשים לשלב בו אטרקציה? אז בין כל מקומות הבילוי בצפון שאתם כבר מכירים, ושאולי לא ירגשו אתכם, מה דעתכם לקפוץ אלינו לשדה התעופה בחיפה, או למנחת מגידו אשר בעמק יזרעאל, ולתת לאחד הטייסים המיומנים שלנו להטיס אתכם בשמי הארץ, במטוס שכולו עומד לרשותכם, למקומות שאתם תבחרו?

אם תחפשו באתרי האטרקציות, תמצאו שם לא מעט אטרקציות לזוגות בצפון, אבל אין אף אטרקציה שתשווה לטיסות שלנו. בואו לראות את הנופים הירוקים של צפון הארץ, את רמת הגולן, הכנרת, הרי הגליל ועמק יזרעאל, צלמו את עצמכם ואת הנוף ושלחו את התמונות לכל מי שאתם מכירים כדי שיראו כמה שאתם נהנים!

האטרקציות בצפון לזוגות שאנחנו מציעים, זמינות לכם 7 ימים בשבוע, משעה שמונה בבוקר ועד לשקיעה. אז אם אתם יודעים שאתם עומדים לצאת ליום כיף זוגי בצפון, הזמינו את האטרקציה שלנו מראש כדי שנהיה זמינים עבורכם.

אטרקציות לזוגות במרכז

אם אתם תושבי המרכז ומחפשים אטרקציות בתל אביב, או אטרקציות במרכז לזוג, יש לנו בשבילכם מגוון של אטרקציות שיפתיעו אתכם!

אם אתם מחפשים רעיונות ליום כיף זוגי, יש לנו בשבילכם כמה רעיונות שכנראה לא חשבתם עליהם, והמשותף לכולם הוא שהם כוללים טיסה. 

הבילוי הזוגי שאנחנו מציעים לזוגות במרכז, כולל מגוון של טיסות, במגוון של כלי טיס – מטוסים קלים, מסוקים, טרקטורון מעופף, ואנחנו משוכנעים שתהנו מכל אחד ואחד מהם.

אז אם אתם מתכננים פעילות זוגית, ורוצים לכלול בה גם חוויה זוגית שתוכלו לתעד ולדבר עליה עןד הרבה הרבה זמן, הזמינו את אחת האטרקציות שלנו במרכז ואנחנו מבטיחים לכם כיף שלא תשכחו!

לפרטים נוספים או להזמנת טיסה צלצלו עכשיו למספר 050-5518080 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

אטרקציות לזוגות שאתם חייבים לנסות!

5/5

עוד על האטרקציות שלנו לזוגות:

לצערנו, עם סגירתו והריסתו של שדה דב בתל אביב, לא נותר שדה תעופה במרכז הארץ ממנו אפשר להמריא לחוויה זוגית. אם תרצו אטרקציה זוגית במרכז, נוכל להציע לכם טיסות במסוקים, שהן יקרות, או טיסות ליחיד (תוכלו לטוס אחד אחרי השני) משדה התעופה בהרצליה או ממנחת עין ורד שבשרון.  אם תרצו טיסה זוגית במטוס, נשמח לארח אתכם בנמל התעופה של חיפה, או במנחת מגידו שבעמק יזרעאל.

האטרקציות שלנו לזוגות זמינות עבורכם 7 ימים בשבוע. השעות משתנות בהתאם לעונת השנה.

כל הטייסים שלנו הם טייסים בעלי רישיון מסחרי, או מדריכי טיסה – בהתאם לפעילות. הטייסים ישמחו להסביר לכם בטיסה על מערכות המטוס, על המקומות שאתם חולפים מעליהם וגם יעזרו לכם בצילומים.

צרו איתנו קשר טלפוני אם יש לכם שאלות נוספות, או מלאו את הטופס שלהלן ונחזור אליכם: