אטרקציות בצפון הארץ

אטרקציות בצפון – טיסות בשמי הארץ עם סקייטריפ

מחפשים אטרקציה בצפון עבור הילדים? או שאולי אתם רוצים חוויה מרגשת משפחתית או זוגית?

האטרקציות בצפון שאנו מציעים כוללות:

בסקייטריפ אנחנו מציעים אטרקציות טיסה במטוסים קלים, משדה התעופה בחיפה. בואו אלינו כדי להתנסות בשיעור טיסה על מטוס ססנה 172, קחו את הילדים לטיסה בשמי הארץ והעניקו להם חוויה שלא יפסיקו לדבר עליה, או קחו את בן/בת הזוג שלכם לטיסה רומנטית בשקיעה, מעל מפרץ חיפה כדי לשדרג את הזוגיות.

יתרונות האטרקציות שלנו בצפון:

האטרקציות שלנו מגוונות ותוכלו למצוא פעילויות שמתאימות לגילאים שונים, וכמתנות לאירועים שונים. אנו פועלים משדה התעופה בחיפה שהגישה אליו קלה ויש בו חניה חינם ובשפע. כמובן שתוכלו לצלם בכל הטיסות שלנו את הנוף בחוץ, וגם את עצמכם, מה שיאפשר לכם לשמור מזכרת מהטיסה, לחלוק אותה עם חברים, משפחה וגם עם האוהדים בפייסבוק ובאינסטגראם 😊

איך מזמינים:

הקלקה על כל אחת מהאטרקציות שלמטה תפתח לכם דף עם תיאור מפורט שלה. תוכלו להתאים כל אחת מהפעילות בהתאם לצרכים שלכם – זמנים, משך הפעילות, מסלול הטיסה ועוד.

אם החלטתם שהאטרקציה מתאימה לכם, מלאו את הטופס בתחתית הדף ונחזור אליכם, או צרו איתנו קשר טלפוני אם יש לכם שאלות נוספות או אם אתם רוצים להזמין את הטיסה.

לפרטים נוספים או להזמנת טיסה צלצלו עכשיו למספר 050-5518080 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

עוד על האטרקציות במרכז של סקייטריפ:

את כל האטרקציות שלנו בצפון הארץ אנו מפעילים משדה התעופה חיפה.

חלק מהפעילויות מתאימות רק לאנשים מגיל 16, בעוד פעילויות אחרות אינן מוגבלות בגיל.

מטוסי הססנה 172 שאנו מפעילים יכולים להכיל עד 3 נוסעים (מלבד הטייס). אם אתם רוצים טיסה ליותר אנשים, נשמח להציע לכם מטוסים גדולים יותר, בהתאם למספר הנוסעים המבוקש.

כל הטייסים שלנו הם טייסים בעלי רישיון מסחרי, או מדריכי טיסה – בהתאם לפעילות. הטייסים ישמחו להסביר לכם בטיסה על מערכות המטוס, על המקומות שאתם חולפים מעליהם וגם יעזרו לכם בצילומים.

צרו איתנו קשר טלפוני אם יש לכם שאלות נוספות, או מלאו את הטופס שלהלן ונחזור אליכם: