הדרכת טיסה

הדרכת טיסה

תמיד חלמתם ללמוד לטוס אבל לא ידעתם איך מתחילים? חולמים על קריירה בתעופה? רוצים לבדוק אם אתם מתאימים להיות טייסים לפני שאתם הולכים לקורס הטייס של חיל האויר? תרשו לנו להגשים לכם חלום!

 

  1. ההתחלה – טיסת הכרות

 

בואו לפגוש את אחד המדריכים שלנו בשדה התעופה של הרצליה, קבלו ממנו סקירה על השדה וסביבתו, תדריך קצר על איך מטיסים מטוס ועלו איתו לטיסת הכרות בת חצי שעה במטוס הדרכה של בית הספר שבה, לאחר שתגיעו לאזור מתאים לאימונים, תימסר לכם השליטה בהגאי המטוס ותקבלו מעין שיעור טיסה מקוצר על "השפעת ההגאים".

הרגשתם נוח באויר? אהבתם את המראות של העולם מזוויות לא מוכרות? התרשמת מהמדריך? מצויין! בגמר הטיסה נתחקר ביחד את החוויה המשותפת וניתן לכם את מלוא המידע הדרוש להמשך דרככם בעולם התעופה.

רוצים לראות איך זה נראה מהקוקפיט? אז לחצו כאן: שיעור טיסה בססנה 172 (מקוצר)

 

  1. קורס טיס לרשיון פרטי

 

החלטתם ללכת על זה? יופי! נלווה אתכם בצעדים הפורמליים הנדרשים ממי שרוצה להיות טייס בארץ – פתיחת תיק חניך בבית הספר, ביקור ברת"א (רשות התעופה האזרחית), בחירת רופא תעופתי שיבצע את הבדיקות הנדרשות ונייעץ לכם בבחירת המקום המתאים ללימודי התיאוריה שעליכם להשלים כחלק מהקורס (7 מקצועות, 7 בחינות).

ואז…מתחילים לטוס. נדרשות מינימום 40 שעות טיסה להשלמת הקורס, לפי תוכנית הדרכה מסודרת של בית הספר. חוויה אחרי חוויה, טיסות סולו, ניווטים, טיסות לילה ולבסוף מבחן מעשי מסכם שלאחריו אתם טייסים לכל דבר.

כבר לא יכולים לחכות? צלצלו אלי ל 050-5518080 או כתבו אלי למייל:

doron@skytrip.co.il ונתחיל כבר.

 

  1. קורסים לרשיונות מתקדמים

 

רוצים להתקדם בעולם התעופה? לרכוש מיומויות חדשות שיאפשרו לכם להרחיב את המעטפת? המדריכים שלנו יכשירו אתכם בכל אחד מהקורסים הבאים:

 

  • קורס להגדר מכשירים.
  • קורס לרישיון טייס מסחרי.
  • קורס לרישיון טייס ALTP
  • קורס לרישיון מדריך טיסה (מדר"ט)
  • קורס לרישיון טייס לדו מנועי. (GROUP B)
  • קורס לרישיון טייס למטוסי סילון וטורבופרופ (GROUP C)

 

צרו איתנו קשר ב 050-5518080 או במייל doron@skytrip.co.il וקבלו את הפרטים הנחוצים.